Hračky, hry a recepty pre detiNajlepšie nápady pre deti

Najlepšie darčeky pre deti na Vianoce

Publikované 12.09.2017 v 13:54 v kategórii Hračky a darčeky pre deti, prečítané: 49x

Áno, do Vianoc ostáva ešte množstvo času (presnejšie - 103 dní), ale predvianočný zhon nás často úplne pohltí a my zabudneme na radosť z tradícií, pečenia vianočných koláčov, výzdoby či z popíjania vianočného punču na trhoch. Čo tak urobiť to tento rok trochu inak a stihnúť nákupy už v predstihu, bez stresu? Toto je zoznam najpopulárnejších hračiek, s ktorými pod stromčekom zaručene zabodujete.

S ktorými darčekmi nikdy nešliapnete vedľa? Vyberte kvalitné, originálne hračky a vaše deti zažijú tie najkrajšie Vianoce. 
1. Lego
Lego patrí už tradične medzi najkrašie hračky pre chlapcov a potešia chlapca v každom veku. Navyše, lego podporuje rozvoj jemnej motoriky. Na trhu nájdete nespočetné množstvo sérií a druhov lega, preto si nechajte poradiť a inšpirujte sa tým, čo vášho syna baví najviac. 
2. Barbie a bábiky pre dievčatá
Ak je lego najlepšia hračka pre chlapcov, medzi najlepšie hračky pre dievčatá  rozhodne patrí barbie či bábika. K nim už neodmysliteľne patria aj rôzne doplnky - oblečenie, kočík pre bábiky čo domček pre bábiky a barbie

3. Drevené hračky
Drevené hračky nesú v sebe niečo čarovné, niečo, čo nami pohne a pripomenie nám naše vlastné Vianoce, keď sme si rozbalili vytúženú drevenú figúrku či drevený vláčik s koľajnicami. Drevené hračky sú vhodné aj pre najmenšie deti. Drevené kocky, figúrky, autíčka pre chlapcov, drevené skladačky či hojdací koník - nech vyberiete čokoľvek, kupujete kvalitnú hračku, ktorá dieťa len tak neunaví. Navyše, drevené hračky patria medzi montessori hračky - teda múdre hračky, ktoré v dieťati podnecujú chuť objavovať a vymýšľať nové a nové spôsoby hrania sa. 


4. Kreatívne hračky a hry
Ak hľadáte darček na Vianoce pre staršie deti, kreatívne súpravy sú nádherný darček, ktorým podporíte rozvoj ich fantázie. Maľovanky, tetovačky alebo rôzne skladačky z papiera - to je ideálny darček, ktorý využijú aj počas nudných chvíľ zimných prázdnin.

5. Obľúbené CD s rozprávkami či pesničkami pre deti 
Spievankovo, Fíha Tralala, Smejko a Tanculienka či Miro Jaroš - toto sú tí praví detskí hrdinovia, ktorých piesne si deti spievajú celý deň. Darujte im ich CD s pesničkami či rozprávkami alebo lístky na predstavenie  - budú vás milovať. 

6. Hry pre deti 
Spoločenské hry zabavia celú rodinu a o to predsa cez sviatky ide - stráviť čas so svojou rodinou a vytvárať si nezabudnuteľné chvíle. Hru vyberajte podľa veku dieťa.

7. Hračky pre najmenších
Ježiško nezabúda ani na najmenšie detičky a hoci tie si ešte Vianoce príliš neužívajú, bez darčeka by to nešlo. Okrem výbavičky poteší dieťatko aj kolotoč nad postieľku, hrkálka, prítulná plyšová hračka do postieľky či prvá knižka - dôležité je, aby boli hračky farebné a vyrobené z kvalitných, zdravotne neškodných materiálov. 
 


Komentáre

Celkom 1 komentár

 • tomoblogger.infoblog.sk 16.09.2017 v 17:52 Mňa by potešilo,, keby mi baba vylepila facku pod stromčekom. A to by ju nič nestálo:). Mne sa to totiž páči.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?